تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - بابانوئل ایرانی، كریسمس خانوادگی را به خون كشید!
پنجشنبه 8 دی 1390  02:00 ب.ظ    ویرایش: - -

جام جم آنلاین: یك مرد ایرانی كه لباس بابانوئل به تن كرده بود، پس از اهدای كادوی كریسمس به بستگانش در ایالت تگزاس آمریكا، شش نفر از آنها را كشت و سپس خودكشی كرد. .به گزارش خبرگزاری‌ها، پلیس زمانی از قتل‌عام خانوادگی اطلاع یافت كه فردی از داخل آپارتمان با شماره اضطراری 911 شهر گریپ‌واین در نزدیكی دالاس ـ مركز ایالت تگزاس ـ تماس گرفت و بدون آن كه جمله‌ای بر زبان آورد، اپراتور پلیس تنها صدای شلیك چند گلوله را شنید.

پس از این تماس تلفنی، پلیس برای پیگیری موضوع به آپارتمان محل تماس رفت و با جسد چهار زن و سه مرد 15 تا 59 ساله روبه‌رو شد.

در تحقیق از همسایگان مرد ایرانی، آنها او را عزیز معرفی و عنوان كردند وی دلال معاملات ملكی بود و سال‌ها با همسر و دو فرزندش در منطقه كالیویل زندگی می‌كرد.

سخنگوی پلیس در منطقه گریپ‌واین به آسوشیتدپرس گفت: فرضیه‌های پلیسی نشان می‌دهد قربانیان در آپارتمانشان در حال برگزاری جشن كریسمس بودند كه به سوی آنها تیراندازی شده است.

سخنگوی پلیس افزود: پس از این جنایت، دو قبضه سلاح كمری در كنار جسد عامل قتل‌ها پیدا شد كه فرضیه‌های پلیسی مشخص می‌كند عزیز یكشنبه‌شب در حالی كه لباس بابانوئل به تن كرده بود، به خانه همسر سابقش رفته و با دو قبضه سلاحی كه در اختیار داشته شش نفر از اعضای خانواده و بستگان نزدیكش را به قتل رسانده و سپس با شلیك به ناحیه سر، به زندگی خود نیز پایان داده است.

پس از انتشار این قتل‌عام خانوادگی، شبكه تلویزیونی ان.بی.سی گزارش داد: براساس اسناد به دست آمده از دادگاه، قاتل سال 1987 با همسر ایرانی‌اش ازدواج كرده بود و این زوج یك دختر 19 ساله و یك پسر 15 ساله داشتند.

تصاویر ارائه شده در این شبكه خبری نشان می‌‌دهد، اجساد اعضای خانواده پس از این كه هدایای كریسمس را باز كرده‌اند، نزدیك درخت كریسمس افتاده‌اند.

آسوشیتدپرس نیز در واكاوی این جنایت‌ها گفت: شواهد نشان می‌دهد با آن كه زوج ایرانی هر دو شاغل بودند، اما بشدت مشكل مالی داشتند و بانكی كه از آن برای خرید خانه وام گرفته بودند، سال 2010 آپارتمان آنها را به حراج گذاشته بود.

این زوج ماه مارس (فروردین)‌ از هم جدا شده بودند و فاطمه (همسر)‌ به اتفاق فرزندانش در محلی كه اجسادشان پیدا شد، زندگی می‌كرده‌اند.

رابرت ایرلینگ، یكی از ماموران تحقیق پلیس كه در محل جنایت‌ها حضور داشت به بی.بی.سی نیز گفت: حادثه واقعا غم‌انگیز بود و در حال حاضر یكی از فرضیه‌هایی كه پلیس آن را بررسی می‌كند، مشكلات مالی این خانواده است.

وی افزود: بسیاری از همسایه‌ها و دوستان دو فرزند خانواده در اظهاراتشان به پلیس گفتند: آنها بسیار گرم و صمیمی بودند و همه چیز آنها در خانواده خلاصه می‌شد. صاحب آرایشگاهی كه فاطمه (همسر عامل جنایت)‌ در آن كار می‌كرد، گفت: او مدت چهار سال در آرایشگاه من كار می‌كرد و رفتارش نشان می‌داد كه به خانواده‌اش بسیار علاقه‌مند است.

شهردار شهر هم با صدور بیانیه‌ای، این جنایت را در روز كریسمس تاسفبار خواند.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان