تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - لوپز یا کاسیاس؟ مساله این است!
سه شنبه 22 مرداد 1392  07:14 ب.ظ    ویرایش: - -
نوع خبر: اخبار ورزشی ،

فارس - دروازه‌بان رئال مادرید با درخشش خود، سرمربی تیمش را با مشکل جدیدی برای انتخاب سنگربان اصلی تیمش مواجه کرده است.

 رئال مادرید در ترکیب خود بازیکنان بسیار خوبی دارد تا کارلو آنچلوتی حتی برای انتخاب دروازه‌بان اصلی تیمش هم کار مشکلی داشته باشد. جای کاسیاس در ترکیب اصلی تیم در ابتدای فصل در طول 12 سال گذشته ثابت بود اما دیگو لوپز کمی فراتر از یک تهدید برای دروازه‌بان اول تیم ملی اسپانیا به شمار می‌رود. .دیگو که فصل گذشته شرایط فوق‌‌العاده‌ای داشت؛ این فصل را هم به همان شکل شروع کرده است. او سریع، باهوش و به شدت در توپ‌های هوایی با اعتماد به نفس است و در ضربات آزاد برای خط دفاعی تیمش مایه آرامش است.

تمام این توانایی‌ها روز گذشته در دیدار مقابل اینتر به نمایش گذاشته شد. دیگو با اعتماد به نفس فرصت‌های کمی را که توسط اینتر روی دروازه به وجود آمد، مهار کرد.

دیگو  شوتی را مهار کرد که به تیرک دروازه اصابت کرده بود و اولسن به تصور گل شدنش به شادی پرداخته بود. این یکی از بهترین صحنه‌های این مسابقه بود و مهار دیدنی لوپز تماشاگران را میخکوب کرد. بدون شک لوپز در ماه‌های اخیر در سطح دیگری بازی کرده است.

دیگو لوپز در مقابل حملات پایانی اینتری‌ها مقاومت کرد. سه شوت متوالی را مهار کرد و توانست مانع از گلزنی ریکی آلوارز در دقایق تلف شده شود تا دروازه‌اش را بسته نگه دارد. این دروازه‌بان پیش از فصل را فوق‌العاده کار کرد و آنچلوتی را با مشکل بزرگی برای انتخاب دروازه‌بان اصلی تیمش مواجه ساخته است.

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان