تبلیغات
اخبار خوب ایران و جهان - پوشش بیمه ای به زائران عتبات
دوشنبه 8 مهر 1392  07:14 ب.ظ    ویرایش: دوشنبه 8 مهر 1392 07:27 ب.ظ
نوع خبر: اخبار اجتماعی ،

فارس: قائم مقام مدیرعامل بیمه توسعه از تحت پوشش قرار گرفتن زائرانی که به کشور عراق (عتبات عالیات) سفر می‌کنند، خبر داد و گفت: با نزدیک شدن اعیاد سعید قربان، غدیر و مراسم پرفیض عرفه و همچنین ازدیاد سفرهای زیارتی، بیش از یک میلیون نفر از زائرانی که از ایران به عراق سفر می کنند، تحت پوشش بیمه عتبات عالیات بیمه توسعه قرار می گیرند. .


 
پدرام خلیل زاده گفت: بر همین اساس زائرانی که به کشور عراق (عتبات عالیات) سفر می‌کنند، تحت پوشش بیمه های عمر، حوادث، درمان و مسئولیت (بار) قرار می‌گیرند، به گونه‌ای که پوشش قرارداد عمر (فوت به هر علت) تا سقف 100میلیون ریال و حوادث (بر اساس دیه در ماه های عادی و حرام) فقط در خاک عراق امکان‌پذیر است.
 
وی افزود: هزینه درمانی در صورت بستری شدن تا سقف 150میلیون ریال و هزینه های سرپایی تا سقف 10میلیون است، ضمن آن که بیمه مسوولیت بار (شامل تلفن همراه تا سقف 2 میلیون ریال با30درصد فرانشیز و دوربین عکاسی تا سقف 3میلیون ریال با 30درصد فرانشیز، چمدان در مسیر رفت تا سقف 3 میلیون ریال و در مسیر برگشت تا سقف 10میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
 
خلیل زاده، استقرار آمبولانس و نمایندگان مستقر شرکت بیمه توسعه در مرزهای مهران، شلمچه، چزابه و خسروی جهت راهنمایی و پاسخگویی به زائران را از مزایای این بیمه‌نامه برشمرد و خاطرنشان کرد: عقد قرارداد با بیمارستان‌های مرزی جهت انجام فوریت های اولیه پزشکی، انتقال بیماران و یا متوفیان از مرز تا شهر مقصد بدون دریافت هزینه از همراهان و استقرار نماینده بیمه توسعه در کشور عراق از مزایای دیگر این بیمه نامه محسوب می‌شود. 

www.NiceNews.IR

   


نظرات()   

اخبار خوب ایران و جهان